• letgo da beni dolandıran kullanıcı

  .
  Ben letgo'dan değilde internet üzerinden bir ilan üzerinden dolandırıldım. Ne cevap verdi ne açtı telefonu. Gidip savcılığa verdim delillerle. 2 sene sürdü ama. Bir gün baktım hesabıma parayı yollamış geriye. Ay sonu dava var tekrar yasal olarak faizlerini ödemediği için onuda talep edeceğim *

  Acımayın uğraşın böylelerine. Bugün ufak işlerle uğraşanlar gelecekte daha büyük işlere girer.

  Edit: Bu arada dolandırıcılık ağır ceza mahkemesine girer. Biraz yusuf yusuf ediyorlar :)
  23 ... 9unkaresi81
 • alaturka

  .
  Ata Demirer'in çıkardığı, dinlenmesi gereken türk sanat müziği albümünün adı.
  ilk video klibi hareketli bir parça olan fıldır fıldır hayriye şarkısına çekilmiştir.

  buyrun burdan yakınız efendim:

  https://video.uludagsozluk.com/v/fıldır-fıldır-hayriye-117433/

  4 ... mecheng
 • uzun saçlarını kısaltan erkeğin ilk sözleri

  .
  Benim hiç uzun saçlarım olmadı be sözlük..
  3 ... kel danisman
 • kitap alıntıları

  .
  Aşkımız senden uzun yaşadı, ayrılığımız benden uzun yaşayacak diye korkuyorum.
  Murat Menteş-Ruhi Mücerret
  3 ... bir klonu cok sevdim juvelya
 • cem garipoğlu

  .
  unutanlara veya bu cinayeti işleyen şerefsize çocuk diyenlere adli tıp raporunu sonuna kadar okumalarını tavsiye ederim.

  istanbul Adli Tıp Kurumu Morg ihtisas Dairesince hazırlanarak cinayet soruşturmasını yürüten istanbul Cumhuriyet Savcısı Faruk Erşen Yılmaza gönderilen raporda Münevverin son olarak sol köprücük kemiği hizasından 3 öldürücü bıçak darbesinin ardından, boynun kesildiği kaydedildi. Münevverin ağız, boyun ve göğsünden alınan örneklerde ise birden fazla erkeğe ait tükürük örneği tespit edildiği belirtilen raporda, bu örneklerle karşılaştırılmak üzere şüphelilerden alınacak örneklerin kuruma gönderilmesi istendi. Raporda, Münevver Karabulutun bedeninden ayrılmış başı ve vücudunda yapılan incelemeler ayrı ayrı ele alındı. Bıçak ve testere kullanılarak kesildiği belirlenen Münevverin başında yapılan incelemede, sol kaşında yaygın ekimoz (morarma), alnın ortasında uzunlukları 0.5 santim ile 0.8 santim arasında değişen kenarları ekimozlu 3 kesik belirlendi. Genç kızın sol köprücük kemiğinin bulunduğu bölümde 3, boyun bölgesinde de 2 olmak üzere toplam 5 kesici- delici alet yarası buludu. Cesedin yapılan iç muayenesinde köprücük kemiği yakınındaki 3 darbenin sol akciğerde yaralanmaya neden olduğu anlaşıldı.

  ALKOL BULUNMADI

  Münevverin sağ el 3üncü parmağının eklem kökünde ve sol el 2inci parmağı ile her iki bileğinin üst kısmında kesikler mevcut. Yine sol kolun ön bölümünde iç ve dış yanda 3 ve 4 santim uzunluğunda iki kesik tespit edildi. Kanında ve midesinde yapılan incelemede alkol ve uyuşturucuya rastlanılmayan Münevverin vücudunda da sperm tespit edilemedi. Ancak külotunda bir yerde ve boxer iç çamaşırında 3 yerde kanla birlikte sperm tespit edildi.

  YAŞARKEN KAFASINI VÜCUDUNDAN AYIRDILAR

  istanbul Adli Tıp eski Morg Dairesi Başkanı ve istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Tıp Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürsel Çetin`in adli tıp raporuna yorumları şöyle:

  Münevver henüz yaşarken başını vücudundan ayırmışlar. Bu önemli, çünkü genelde cesedi küçültmek için parçalama yapılır. Burada işkence için yapılmış. Boyunda kesi bölgesinden alınan örnek sonucunda, yağ ve kas dokusunda taze kanama tespit edilmesinden, genç kızın boğazının henüz canlıyken kesildiğini anlıyoruz. Bu da cinayetin vahşice hisle işlendiğini gösteriyor.

  EL YARALARI

  Rapordaki, karın ön yüzde, göbek deliğinin altından geçip, aşağı doğru yatay seyreden yer yer cilt, cilt altı yağ dokusunu içeren parşömenleşmiş, en küçüğü 20 cm, en büyüğü 25 cm uzunluğunda, 4 hat halinde kesik vasıfta yara ile ilgili yorum: Bu cinayette en çarpıcı şey Münevver`in karnındaki 4 adet paralel şekilde 20-25 santimetre uzunluğundaki kesikler oluşturulması. Bunun yapılabilmesi için genç kızın sabit olarak tutulması lazım. Ya ellerinin bağlanması, ya da birileri tarafından ellerinin tutulması gerekir. Çünkü yere sırt üstü yatan birini karnından düz bir şekilde kesmek çok zordur. Bu da genç kıza işkence yapıldığını gösteriyor.

  Rapordaki, düzgün kenarlı, bir açısı dar, bir açısı geniş delici alet, ayrıca çok sayıda çentik bulunan yaraların olmasıyla ilgili yorum:

  ilk görünüşte bir bıçak, bir de testere kullanılmış gibi. Ama çok sayıda kesik olması benzer özelikte bıçakların da kullanılmış olabileceğine işaret ediyor. Adlı tıp raporuna göre Münevver hamile değil. Genç kız bakire. Cinayetin vahşice işlenişi, basit bir aşk cinayeti olmadığını gösteriyor.

  YAPANLAR PSiKOPAT VE NEFRETLE DOLU

  Ankara Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hamit Hancı raporun, psikopat ruhlu kişilerce işlendiğini ortaya koyduğunu söyledi. Prof. Hancı`nın çarpıcı yorumları ise şöyle:

  Bu cinayet, vahşi ve sadistçe işlenen bir cinayet. Bunu genç kızın boğazının hayattayken canlı canlı kesilmesinden anlıyoruz. Genç kızın boynunda önce bıçakla, sonra balta, gibi bir tarafı sert yüzeyi olan bir aletle kafasına defalarca vurulduğunu, saçlı deride 13 adet, kenarları morluklu kesik yaraları görülmesinden anlıyoruz. Gözündeki morluklar, işkence yapıldığını gösteriyor. Kafasındaki morluklar yine işkencenin kanıtı. Künt bir aletle vurulmuş. Morluk, ancak kişi yaşarken oluşur.

  ikincisi, vücut anatomisini bilmiyorsanız, boyun kesmek çok zordur. Cinayeti işleyenler bunun için çok uğraşmış. Bir defada kesememişler. Bunu, boynundaki düzenli kesiklerden anlıyoruz. Boyunda çok miktarda bıçaklama izi var. Çok uğraşmışlar. En sonunda testere gibi kesici kullanılmış. Boynu hem bıçaklanmış, hem kesilmiş. Yemek borusu, soluk borusu, boyun omurları kesilerek, omurgalara kadar kesik gitmiş. Bu da bu cinayetin nefret, şiddet, vahşetle işlendiğini gösteriyor. n Hatta kafadaki deriyi bile kesmeye çalışmışlar. Bu ancak balta, satır, kılıç ya da nacak gibi bir aletle yapabilir. n Yine gövde muayenesinden anlaşılıyor ki, sağ ve sol köprücük kemikleri üzerinden bıçaklanmış, akciğerler üzerindeki kesikler 10 santimetre içeriye kadar girmiş.

  3'E BÖLECEKLERDi

  En çarpıcı örneklerden biri de karnındaki 4 tane paralel, 20-25 cmlik kesikler. Bu da genç kız öldürüldükten sonra, gövdeyi de ayaklardan ayırmaya çalıştıklarının kanıtı.Parşömenleşmiş kesik vasıfta yara`, bunların genç kız öldükten sonra yapıldığına işaret. Genç kızın bedenini üçe böleceklermiş, ama kesiklerle kalmışlar.
  `
  DiRENMiŞ`

  Genç kızın el ve kollarındaki yaralar ve kesik izleri ise, kendini savunduğunu gösteriyor. Hatta bıçağı bile tutmaya çalışmış. Bıçak darbelerinden kendini kurtarmak için uğraşmış. Ellerindeki izler aynı zamanda yüzünün saldırganlara dönük olduğunu gösteriyor.

  SADiSTÇE

  Tecavüz yok. Ama zevk alınmış. Bu cinayeti işleyenler sadistçe zevk almışlar. Bunun kanıtı bulunan sperm örnekleri. Şiddetin içinde zevk alınmaya çalışılmış. Cinsel saldırı var. Bu bir sadist cinayeti. Bu cinayeti birden fazla kişi işledi ve birden fazla kesici alet kullanıldı. Cinayeti işleyenlerin işkenceden zevk aldıklarını görüyoruz. Bu tip vakalara psikopatolojik yani psikopat deniyor. Bu tip kişilik bozukluklarında kişi sadist öğeler içerir. Sadistçe karşısındaki insana eziyet ederken, bundan zevk alır. Sperm olması da vahşi işlenen cinayette zevkin kanıtı.

  evet sonuna kadar okuduysanız şimdi souyorum, bunca şeyi yapan birine nasıl olurda çocuk dersiniz. veya aynısı sizin bir yakınınıza yapılsaydı ne hissederdiniz?
  76 -1 ... gimenez
 • you will never know

  .
  aşırı derecede iyeoka'dan simply falling parçasını çağrıştıran şarkı.
  1 ... violent moon
 • 10 kasım

  .
  10 kasım
  15 ... karton toplayan cocuk
 • 10 kasımı uyuyarak geçirmek

  .
  Kimse kusura bakmasın ama merhumu senede 1 defa 1 dakika saygı duruşu ile anmış olunca işler düzeliyor mu acaba.

  Facebook'ta paylaşım yaparak ne kadar politik olunuyorsa bu da o kadar oluyor.

  benim aciz vücudum toprak olacak demiş zaten. Mevzu bu adam ne yapmaya çalıştı onu görmek ve anlamak.

  Uyuyan adam vicdan yapmasın diye yazıyorum. Senede 1 gün duyar kasarak bu vatan kurtulmuyor.
  4 ... jardani jovonovich
 • havuçlu tarçınlı kek

  .
  Icine hersey yakışan kektir. Elma parçaları, limon kabuğu, portakal kabuğu, kuru üzüm, damla çikolata, tarçın, üzerine susam da ilave edilir.
  4 -1 ... mrltln
 • 5 yıl arayla yapılan 2 farklı newyork times haberi

  .
  New york times ayrı yazılır evet. Başlık sınırı.

  Neyse efendim biri 1918, diğeri 1923 yılında yapılan iki farklı haberdir. Haberlerden ilki Osmanlı devletiyle alakalı.

  ikincisi ise...

  5 yıl arayla yapılan 2 farklı newyork times haberi

  5 yıl arayla yapılan 2 farklı newyork times haberi
  16 -1 ... serdarsl06
 • hassiktir bok

  .
  Her izlediğimde gülerim hahahaha.

  (bkz: yalan)
  2 ... peki tamam
 • himmet aktürk

  .
  Altı çizilmesi gereken bir cevabı var bu caninin.
  Daha önce de başka çocuğu öldürdün mü gibi bir soru yöneltiliyor. Cevabı aslında birçok şey anlatıyor. 'hayır,daha bu ilk'.
  9 -1 ... whatisreal
 • yazarların eşcinsellerle ilgili düşünceleri

  .
  seks odaklı düşünüyor olmaları ön yargısına varırım. varolmasını cinselliğine dayandırdığını, cinsel kimliksiz(ki düşününce bu mümkün değil), -dolayısıyla sevişmeden-, yani açık açık ''vurdurmadan yaşayamayacak'' olduğunu sanan bir aptalla karşı karşıya olduğumu anında anlarım.

  eşcinselliğini insanların gözüne gözüne sokan, kendine bunun üzerinden kimlik yaratma çabasına girenler en hafif tabirle basittir. cahildir. bacak arasından düşünüyordur. amsalaktır/yaraksevertir.

  öteki türlü bir insan eşcinsel pektabi olabilir. ama bundan kime nedir?

  kendine bir altcinsiyet yaratıp oradan varolmaya çalışan herkesin derdi sevişmek. açık ve net. ve tüm derdi sevişmek olan insanlardan hiç haz etmem.
  8 ... everybody calls me alpha
 • orman kibarı

  .
  bir sadri alışık repliğidir.

  filmin sonunda köşeyi dönmüş, zengin olmuştur. manitadan sonra kendisi arabaya binerken şoförü bakmadan kapıyı kapatır, ayağı sıkışır.

  - 'yavaş ol, orman kibarııı' der, kibarca.
  1 ... nurman
 • muazzez ilmiye çığ

  .
  muazzez ilmiye çığ
  16 ... beyaz guvercin
 • kitabın yanına kahve koyup fotoğrafını çekmek

  .
  kitabın yanına kahve koyup fotoğrafını çekmek
  2 ... karton toplayan cocuk
 • uzun süreli ilişki

  .
  insan birini değil onun yanındaki kendi halini sever. ona hissettiklerinden çok onun sana hissettirdikleri önemlidir. çünkü birinin sana yaptıklarını, yapmadıklarını, söylediklerini, söylemediklerini, verdiklerini ve vermediklerini unutursun.

  hissettirdiklerini asla unutamazsın...
  4 ... aminiyiyim sulfat
 • edip cansever

  .
  Ahmet Abi, güzelim,
  bir mendil niye kanar?
  Diş değil, tırnak değil
  bir mendil niye kanar?
  3 ... mr hitchcock